ДОБРІ СПРАВИ НЕ ЗАБУВАЮТЬСЯ

У Свято-Троїцькому храмі Лосинівки розпочаті монтажні роботи по встановленню нового унікального іконостасу, який спеціально для нашого храму близько двох років виготовлювався кращими майстрами відомої іконописної школи-майстерні “Неопалима Купина” в м. Києві. Увесь процес встановлення досить делікатний і трудомісткий, але парафіяни сподіваються, що з Божою допомогою все вдасться завершити до Різдвяних свят.

Цей дорогоцінний подарунок для Православних лосинівців виготовлюється за сприяння засновника компанії «УкрАгроРозвиток» Олега Миколайовича Снісаренка – уродженця та патріота села Сальне Лосинівської ОТГ. Про здобутки, позитивні зміни та добрі справи родини Снісаренків у Сальному вже давно відомо. Відтепер не тільки сальнянці, а й лосинівці на власні очі зможуть оцінити любов та повагу до рідного краю людей, які приносять корисні зміни.

Парафіяни Свято-Троїцького храму висловлюють щиру подяку Олегу Миколайовичу, його брату та керівнику компанії Василю Миколайовичу та всій команді ТОВ «УкрАгроРозвиток» за неоціненну допомогу у святій справі!

This slideshow requires JavaScript.

(42)